Про магазин

Компанія FashionFur була створена в 2003 році і за час своєї діяльності зарекомендувала себе як надійний та відповідальний постачальник високоякісної продукції для швейного та взуттєвого виробництва. В асортименті інтернет-магазину компанії представлений широкий вибір натурального та штучного хутра, хутряного одягу, головних уборів, тканин, ниток, фурнітури та інших елементів.

У каталозі продукції FashionFur ви знайдете все, що необхідно не тільки для пошиття, але й для оформлення швейних виробів. Крім продажу хутра та фурнітури ми займаємося виготовленням гумки, виконанням шовкотрафаретного друку та термоаплікації, пропонуємо такі важливі елементи одягу, як плечові накладки, тасьма, вишивки та багато іншого. Завдяки великій різноманітності асортименту ви можете вибрати продукцію, що повністю відповідає кольору, фактурі та іншим характеристикам, а можете замовити виготовлення тих чи інших елементів за індивідуальними параметрами.

Компанія FashionFur пропонує великий вибір матеріалів та виробів для прикраси. Це клейові камені декоративні гудзики, всілякі пряжки та кільця, декоративна тасьма та пояси, вишивки та багато іншого. У нас ви можете замовити малюнки з бісеру або каміння за власними ескізами, канти, дзвіночки та наконечники, словом все, що необхідно для втілення дизайнерських ідей у ​​реальність. Ознайомившись із каталогом нашого інтернет-магазину, ви обов'язково знайдете саме те, що вам потрібне.

Якщо ви хочете купити хутро, головні убори або швейну фурнітуру оптом, інтернет-магазин FashionFur забезпечить найкращі умови для співпраці, запропонує вигідні ціни та мінімальні терміни доставки. Співпраця з нами – це запорука стабільності та успішного розвитку вашого бізнесу, гарантія якості та привабливості вашої продукції.